В Панагюрище бе обявено началото на проект „Ремонт и въвеждане на мерки за енергийна ефективност и възобновяеми енергийни източници и създаване на достъпна среда в сградата на Районно управление „Полиция“ – Панагюрище и Районна служба „Пожарна безопасност и защита на населението“. Той ще се осъществи с финансиране от ОП“Региони в растеж“.
От европейския фонд осигуряват близо 600 000 лв. от общата сума в размер на 700 372,40 лв, останалите 105 000 лв. са национално финансиране.
Ремонтът и въвеждането на енергийните мерки трябва да приклчи до 02.09.2022 г.











