Децата от трите Центъра за настаняване от семеен тип в Лесичово засадиха цветя
В навечерието на най-светлия български празник – 24 май, деца настанени в трите Центъра се включиха с ентусиазъм в засаждането на пъстроцветни цветя.
Инициативата стана реалност благодарение на Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към Община Лесичово, която осигури цветята.
Въпреки капризите на времето и пролетния дъжд, малките градинари не се отказаха.Децата с гордост поеха ангажимента да се грижат за новите си цветни приятели.
След като приключихме с тежката, но приятна работа, уморените градинари бяха възнаградени с вкусна почерпка, която направи деня още по-сладък.











