По случай Деня на ученическото самоуправление в СУ „Александър Иванов-Чапай“ учениците имаха възможността да заемат различни ръководни и административни позиции, като за един ден станаха част от управлението на училището и община Белово
С много ентусиазъм, отговорност и желание те участваха в организацията на учебния процес и административните дейности, като се запознаха отблизо с предизвикателствата и отговорностите на различните професии.
Инициативата им помогна да развият лидерски умения, работа в екип и чувство за отговорност към обществото.
Денят на самоуправлението за пореден път показа, че младите хора могат успешно да бъдат активна част от училищния и обществения живот, когато им се даде възможност да проявят своите способности и иде











