Стефан Якимов от групата на ГЕРБ е новият председател на Общинския съвет в Белово. Той получи подкрепата на 7 от своите колеги в местния парламент.
От трибуната Якимов заяви, че приема поста на председател като изключителна отговорност. Обеща отговорно и открито управление в следващите 4 години. Якимов призова новите общински съветници в Белово да работят единно в името на общината.
Репортаж от първото заседание на новоизбрания Общински съэвет гледайте утре в новините на Телемедиа.











