По повод професионалния празник на българските учители, кметът на община Белово инж. Стойко Стефанов поднесе подаръци за целия колектив на СУ „Александър Иванов – Чапай“ в знак на признателност и уважение към тяхната всеотдайност, професионализъм и благородна мисия
Българският учител е символ на знание, духовност и морална опора – човекът, който с търпение и грижа вдъхновява и изгражда бъдещето на младите хора. С труда и отдадеността си преподавателите оставят светла следа в сърцата на своите ученици и заслужават дълбока благодарност и уважение.
Специален букет бе поднесен на директорката Спаска Кузманова, която днес отбелязва не само професионалния празник, но и своя имен ден.
Специално внимание бе отделено и на пенсиониращите се учителки, които през годините се утвърдиха като пример за човечност, достойнство и вярност към учителското призвание. Те също получиха букети и подаръци за спомен от кмета на община Белово-инж.Стойко Стефанов.Община Белово изказва своята искрена благодарност към всички преподаватели за достойния им принос към образованието и възпитанието на младите хора.











