17.9 C
Пазарджик
вторник, 16 юни, 2026
spot_imgspot_imgspot_img

Със заповед на премиера от 7 февруари 2022 г. се въвежда зелен сертификат за влизане в МС

Със заповед на премиера Кирил Петков от 7 февруари 2022 г. се въвеждат допълнителни противоепидемични мерки за влизане в сградата на Министерския съвет.

В сградата на МС ще се допускат само лица с валиден документ, удостоверяващ ваксиниране, преболедуване на COVID-19 или наличие на антитела срещу SARS-CoV-2.

Алтернативен вариант за допускане до сградата ще бъде представянето на отрицателен резултат от проведено до 72 часа преди влизане PCR изследване, или на направен до 48 часа антигенен тест.

Въведените условия няма да се прилагат по отношение на съдиите и служителите в Конституционния съд, представителите на медиите, гражданите и юридическите лица, подаващи документи, жалби и сигнали, лицата до 18-годишна възраст.

spot_img
Таня Кабурова
Таня Кабурова
Таня Кабурова става част от екипа на Телемедиа отново през 2020г. Занимава се с журналистика от 19 години.
spot_img

Свързани статии

spot_img

Последвай ни

38,100Феноветекато
3,558последователиследвам
5,222абонатиабонирам
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Последни статии