Извънредното заседание на Народното събрание, на което трябваше да бъде изслушван министър-председателят Бойко Борисов, се провали, след като от ПГ на ГЕРБ обявиха, че няма да участват, защото се опасяват, че парламентът ще стане огнище на коронавирус, а и не искат да стават съучастници в политическия ПР на БСП.
В зала се регистрираха едва 91 народни представители, с което председателят на парламента Цвета Караянчева обяви заседанието за провалено, а от залата се чуха възгласи, че това е несериозно поведение.











