Делян Пеевски от ДПС заяви, че в неделя не трябва да се гласува с машини и призова заместник-министърът на е-управлението да бъде освободен.
„Отговорност да понесе премиерът. Този зам.-министър е заснел с телефона си кодовете. Ако няма разграничаване от тези лица, търпението ни ще свърши“.
Източник: БНТ











